BG EN

Задържаха 22-годишен за подкуп на полицай в Хасково

Крими

Задържаха 22-годишен за подкуп на полицай в Хасково

6820
на 22.05.2022
Задържаха 22-годишен за подкуп на полицай в Хасково
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

За опит да подкупи полицай в хасковското село Минерални бани е бил задържан 22-годишен пътник в автомобил, съобщават от полицията в Хасково.

препоръчано

Оттам информират, че на 19 май, на кръстовище в селото, полицаи от хасковското управление са спрели за проверка лек автомобил, шофиран от 37-годишен жител на село Лозен, община Любимец. В колата с него е пътувал 22-годишен мъж от същото село. 

При проверката е установено, че двамата са без поставени обезопасителни колани, за което се предвижда глоба с фиш по Закона за движение по пътищата.

Полицаите извикали проверяваните до патрулната кола за съставяне на административното нарушение, когато пътникът поставил на капака й банкнота от 20 лева, за да осуети санкцията.

Последвало задържането му до 24 часа по образуваното досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО) Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО)
ново
Днес: 99
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК