ГОРЕЩО
Вежди Рашидов с УДАРЕН КОМЕНТАР: ДПС-Ново начало на Пеевски призовава да не се мразим - в него има всякакви етноси и е приятно за гледане
КАК СЕ ПРОБИВА ДЪНОТО: Още две интервюта на Лекси Фльор и ПП-ДБ ще се спихнат. Язък им за цялата победа от протестите
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
ЖЕСТОК СКАНДАЛ! Активисти на ППДБ обявиха черен списък с журналисти
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
Европа
Задържаха алжиреца, заради който евакуираха търговски център в германския град Бремен
2639
на 28.07.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Германската полиция е арестувала 19-годишен алжирски бежанец, избягал от психиатрична клиника, който е крещял, че ще взриви бомба, докато се е намирал в търговски център в град Бремен, предаде Ройтерс, цитиран от "Фокус".
Мъжът е бил арестуван на централната гара на града след издирване, продължило няколко часа и довело до евакуацията на търговския център (виж в "Още по темата").
препоръчано


