ГОРЕЩО
РЕВЕТЕ, ХЕЙТЪРИ! Дара носи МИЛИОНИ ЕВРО за икономиката на България
ХЕММММ БОЛИ, ХЕММММ ПАРИ: Прецаканият Манол Пейков го раздава непукист, ама му смъди отзад
ГУЗЕН НЕГОНЕН БЯГА: "Моралният" съдник Ивайло Мирчев се отказа от интервю за БНР след екшъна с разносвача
БЪЛГАРИЯ ЛИКУВА! Васил Найденов, Димитър Маринов, Мария Бакалова и много други поздравиха Дара за огромния успех (СНИМКИ)
НАДВИСВАТ ОБЛАЦИ! Рукват нови валежи с гръмотевици, захладнява, над 1800 м пада сняг, кодът е ЖЪЛТ (КАРТИ)
Близък изток
Задържаха в Тунис 12 души, опитали да се присъединят към терористична групировка в Либия
2772
на 08.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Властите в Тунис са задържали 12 души, опитали незаконно да влязат в Либия, за да се присъединят към терористична групировка, съобщава вътрешното министерство на страната. Службите за сигурност са задържали в петък 11 мъже и една жена на автобусна спирка в град Бен Гардан, намиращ се на границата с Либия, предаде Ройтерс.
препоръчано
„Заподозрените се обяснили, че са планирали да проникнат на либийска територия с помощта на контрабандисти“, се казва в съобщението.
Властите в Тунис проявяват бдителност, особено към пристигащите от Либия лица, след извършените от ислямисти терористични нападения.
свързани новини
Шест млн. евро отпуска ЕК на Либия за хуманитарните нужди
3636
на 03.08.2015
Дрон удари атомна електроцентрала в ОАЕ и предизвика пожар
239
преди 39 сек
Срина се износът на иракски петрол, 10 милиона барела са нереализирани
11680
преди 22 часа
Енергийният министър на САЩ обещава свобода за Ормузкия проток до лятото
10623
на 16.05.2026
Израел ликвидира началника на военното крило на "Хамас"
7772
на 16.05.2026


