ГОРЕЩО
Лекарка, живееща в чужбина, с емоционален коментар: Докога ще сме с наивната вяра, че някой ще дойде и ще "оправи нещата"?!
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
36-годишна варненка е била задържана след среднощен скандал на ул."Георги Стаматов" в кв."Аспарухово". Разпрата възникнала в частен дом малко след полунощ на 14 октомври, съобщиха от полицията, пише Днес+.
Пристигналият на място патрул установил, че жената извършва непристойни действия, изразяващи се в отправяне на обиди и закани. Това било съпроводено със съпротива срещу полицейските служители, които изпълнявали своите служебни задължения.
М.П. е била задържана за денонощие. По случая е започнато бързо полицейско производство.
препоръчано
Спипаха мотоциклетист с над 3 промила алкохол в Дупница
9824
преди 19 часа
Група момчета взе парите на 20-годишен младеж в Стара Загора и избяга
14183
преди 20 часа
Хванаха служител на МВР яко почерпен зад волана
15111
преди 20 часа
Семейна кавга между баща и син в Павликени приключи със стол в главата
10116
преди 20 часа


