ГОРЕЩО
Прокуратурата на нож със съдията, отказал да гледа мярката на Васко от "Калашниците" - протестира скандалното му решение
ИДВА ЛИ КРАЯТ НА КРИЗАТА? Финансистът Дацов: Кабинетът има ясен мандат за балансиране на бюджета
НИЩО НОВО! Слънцето пробива сутрешните мъгли, за да дойдат облаците със следобеден дъжд и гръмотевици (КАРТИ)
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Задържана е данъчна служителка с подкуп от 1000 евро при операция под ръководството на Специализираното звено „Антикорупция", съобщиха от прокуратурата.
препоръчано
Днес, от 15:00 ч. в сградата на ДАНС ще се проведе брифинг, на който ще бъдат обявени резултати от проведената акция.
Подробности ще дадат говорителят на главния Румяна Арнаудова, Ваня Стефанова, прокурор в Специализираното звено "Антикорупция" и Явор Друмев от ДАНС.


