ГОРЕЩО
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
"Да, България" и ДСБ сами се вкараха в капана - случаят "Манол Пейков" заплашва да разцепи ППДБ
ИЗВЪНРЕДНО! Прокуратурата с подробности за изборните преписки на МВР - повечето били по анонимни сигнали и непотвърдени
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Гюров на път да взриви държавата! Ето какви последици може да има от решението му да извади 1,4 млрд. евро от ББР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж от Пазарджик, притежаващ наркотици и старинни монети, е задържан от служители на сектор „Криминална полиция“ при РУ-Пазарджик.
препоръчано
Екипи на сектора извършили претърсване в жилището на 50-годишен пазарджиклия вчера. Вътре полицаите открили два полиетиленови плика - тип спейсбек, които съдържали бяло прахообразно вещество. Последвали полеви наркотестове, които реагирали положително на амфетамин, който бил с обща маса от 21,6 грама. Освен това са намерени и два плика със 17 броя различни по вид и размер старинни монети.
Дрогата и старинните предмети са иззети, а спрямо притежателя им се водят бързи производства. Той е задържан в ареста на РУ-Пазарджик, съобщава "Марица".
свързани новини
Иззеха антични монети от дома на иманяр
14231
на 05.01.2021
Спипаха мотоциклетист с над 3 промила алкохол в Дупница
6717
преди 5 часа
Група момчета взе парите на 20-годишен младеж в Стара Загора и избяга
10041
преди 5 часа
Хванаха служител на МВР яко почерпен зад волана
12018
преди 5 часа
Семейна кавга между баща и син в Павликени приключи със стол в главата
7529
преди 6 часа


