ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЗА ЧЕСТТА НА ПАГОНА! Емануил Йорданов: Две медийни звезди в едно министерство са в повече
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж на 25 години е задържан за проявена агресия към лекар от Спешното отделение в пловдивска болница. Това съобщиха от ОДМВР. Сигналът е получен около 17,00 часа вчера в Първо РУ.
препоръчано
Според първоначалната информация родственик на приета по спешност пациентка отправил обиди и заплахи за физическа саморазправа към дежурния медик. На място е бил установен 25-годишният извършител, който продължил с враждебното си поведение и към полицейските служители. Спрямо мъжа е взета 24-часова мярка за неотклонение. Образувано е бързо производство за хулиганска проява. Уведомена е прокуратурата.
свързани новини
10 нападнати лекари от "Спешна помощ" само за два месеца
17218
на 09.03.2018
310 лекари са били нападнати у нас за две години
9611
на 14.09.2016
Тийнейджър загина зад волана при тежка катастрофа край Ловеч
10175
преди 7 часа
Откриха тяло на мъж пред блок в Кърджали
8589
преди 8 часа
Верижна катастрофа блокира движението по пътя Слънчев бряг-Бургас
8796
преди 11 часа
ТРАГЕДИЯ В БУРГАС: Откриха тялото на опитен моряк, разследват смъртта му
14940
преди 11 часа


