ГОРЕЩО
Частно училище в София изгони двама шестокласници, след като родителите им оспорвали увеличението на таксите
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДЕН ЗА РЕСТАРТ: ГЕРБ пренарежда редиците - нов екип поема контрола (ВИДЕО/СНИМКИ)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Асен Василев заплашвал Мирчев, Божанов: Искате ли да не ходите на избори въобще
Омбудсманът Велислава Делчева: Едва 0.2% от всички потребители са обжалвали сметките си за ток
ПОЗОР! Кабинетът "Петрохан" измъкна Бербатов сух за патлака в джипа му. Защо МВР не отне разрешителното и не конфискува оръжието?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спецполицаи от ГДБОП задържаха мъж, съхранявал и разпространявал материали със сексуално насилие над деца след акция в Стара Загора, съобщиха от МВР.
препоръчано
Действията са реализирани под наблюдението на прокуратурата във връзка с образувано досъдебно производство за притежание и евентуално разпространение на детска порнография.
Заловен е 41-годишен мъж. Той е съхранявал с цел разпространение порнографски материали, за създаването на които са използвани малолетни и непълнолетни.
След претърсване в дома на мъжа е иззет компютър, съдържащ стотици хиляди файлове, доказващи престъпната му дейност.
свързани новини
САМО ЗА ГОДИНА: Над 4000 са сигналите за сексуално насилие над деца
8768
на 09.09.2019
Работата по документиране и доказване на извършеното престъпление продължава.
Бабаит наруши ограничителна заповед и нападна баща си с брадва
6854
преди 2 часа
Непълнолетен хъшлак запали гора край Роман
7846
преди 3 часа
С МРЪСНИ НОМЕРА: Война за паркоместа в София
14103
преди 3 часа
ЗАД РЕШЕТКИТЕ: Намериха наркотици в затвора във Враца
14087
преди 22 часа


