ГОРЕЩО
Атанас Зафиров поздрави виетнамския президент То Лам за преизбирането му начело на Виетнамската комунистическа партия (СНИМКИ)
ВСИЧКИ МАСКИ ПАДНАХА! Една година издържахме с данъците си партията на Радев, докато ни беше президент
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
препоръчано
Полицаи са задържали в Шумен нелегален имигрант, съобщиха от ОД на МВР.
Около 19.00 часа снощи в района на площад "България" в града полицейски служители забелязали възрастен мъж, който вървял по пътното платно.
При извършената проверка не представил документи за самоличност. След разговор с помощта на преводач мъжът обяснил, че е от Иран. Казал, че преди около две седмици дошъл пеша от Турция в България, но не посочил мястото и начина на преминаване на границата.
Работата по изясняване на случая продължават служители от група "Миграция". Образувано е досъдебно производство за престъпление по чл. 279 ал. 1 от НК.
Мъжът ще бъде транспортиран до бежанския лагер в Любимец.
Болницата в Перник попълни екипа с 14 чуждестранни лекари
9584
преди 3 часа
Туристически обиколки на аванта във Варна днес
5896
преди 11 часа
Избраха име за новороденото тигърче в Стара Загора
13498
преди 18 часа


