BG EN

Задържаха непълнолетен, изнудвал българка в Гърция

ЧАС ПИК

Задържаха непълнолетен, изнудвал българка в Гърция

6129
на 22.01.2014
Задържаха непълнолетен, изнудвал българка в Гърция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията в гръцкия град Патра е разпитала 11-годишно момче, което е заподозряно, че е откраднало чантата на 50-годишна българска гражданка. То опитало и да я изнудва, за да й върне личните документи, съобщи Ekathimerini.

препоръчано

Според полицейски източници, малолетният се е натъкнал на жената случайно. Няколко дни след кражбата й поискал 20 евро, за да й върне паспорта. Жената се е обърнала към органите на реда, които са задържали момчето.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК