ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
ЖЕСТОК ЕКШЪН! Руди Гела скъса шортите на ИвИлин: Ти си пълен тъпак и смешник! За пръв и последен път си в парламента (ВИДЕО)
ТРУДНИТЕ ВЪПРОСИ, на които Радев ще ТРЯБВА да отговори. Ето основната РАЗЛИКА между летеца и Борисов
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Софийска районна прокуратура привлече към наказателна отговорност мъж, роден в Палестина, противозаконно подпомагал чужденци да пребивават в страната ни.
препоръчано
На 07.05.2023 г. в апартамент в ж.к. „Сухата река“ София, обвиняемият А.А. с цел да набави за себе си облага, подпомогнал 10 граждани на Мароко и 1 на Иран да пребивават в страната ни в нарушение на закона.
По случая е образувано досъдебно производство.
Мъжът е задържан за срок до 72 часа с постановление на наблюдаващ прокурор.
Предстои да бъде внесено искане в съда за разглеждане на дело за вземане на мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо обвиняемия.
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
24021
преди 58 минути
Тийнейджър открадна 1000 лева от буркан за бакшиши
5851
преди 1 часа
Опит за прокарване на 500 фалшиви евро стигна до съда
13847
преди 12 часа
Откраднаха 10 хиляди лева от възрастен мъж
13215
преди 13 часа


