BG EN

Задържаха плантатор с 315 растения от вида на конопа (СНИМКИ)

ФОТОГАЛЕРИЯ

Задържаха плантатор с 315 растения от вида на конопа (СНИМКИ)

12130
на 17.08.2023
Задържаха плантатор с 315 растения от вида на конопа (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Районна прокуратура - Бургас задържа за срок до 72 часа Т.С. Той е обвинен, че противозаконно е отглеждане 315 растения от рода на конопа. Престъплението е осъществено за времето от неустановена дата до 16.08.2023 г. в село Бата, община Поморие. То е квалифицирано по чл.354в, ал.1 от НК.

препоръчано

Подробности по случая представиха пред медиите прокурор Мария Маркова – административен ръководител на Районна прокуратура – Бургас и старши комисар Емил Павлов – директор на ОД на МВР – Бургас.

Прокурор Маркова и старши комисар Павлов съобщиха, че откритите канабисови растения са отглеждани в нива край село Бата. Нивата е с дължина от около 4 декара. Общата стойност на откритата продукция е около 1 милион лева. Установено е, че Т.С. е осъждан през 2019 година за отглеждане с цел разпространение отново на растения от рода на конопа.

свързани новини

Предстои Районна прокуратура - Бургас да внесе искане за вземане на мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо обвиняемото лице.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 32
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК