ГОРЕЩО
МРЕЖАТА СЕ ГАВРИ С ИВАЙЛО МИРЧЕВ: Махаш охраната на Пеевски?! Ей това е мъжка приказка. Ти що глад си събрал с Оземпика... ще ги изядеш надве, на три и НСО, и барети, и полиция...
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пласьор на нелегални цигари е бил задържан във Варна, съобщиха от Агенция „Митници“. Мъжът „изгорял“ при проверка в района на Зеленчуковата борса от служители от мобилна митническа група, които намерили безакцизните папироси в колата му.
препоръчано
При последвалото претърсване съвместно с разследващи митнически инспектори в дома на нелегалния търговец са открити още 581 кутии цигари без български бандероли, основно от марките „Diva slims", „Rothmans", „Bond Street Red Selection" и „Benston slims".
Цигарите са иззети. Образувано е досъдебно производство по описа на Митница Варна и е уведомен дежурен прокурор от Варненската районна прокуратура.


