ГОРЕЩО
ТОТАЛЕН ШОК! Гаджето на лидера на "Промяната" във Враца заработва като жрица на любовта в Австрия (СНИМКИ)
САМО В ПИК TV! Диана Дамянова: Електоратът на ППДБ е изключително свит. Щетата от кабинета "Гюров" е лично за Йотова (ВИДЕО)
НОВО АМПЛОА! Петя Банкова от аферата "Пудели и пачки" стана психоложка – лекува депресия и двойки с проблеми
ЦИРК ПО ТЕЛЕВИЗОРА! Балабанов емна Руди Гела: Поиграйте си на "Малкия политик" - за да видите как изглеждате отстрани
Алгафари за исканите от Асен Василев дебати: Видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак... Добре че не му обръщат внимание
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След активни полицейски действия е установен участник в спречкване на пътя в Пловдив. Това съобщиха от ОДМВР-Пловдив.
препоръчано
На 26 ноември в Трето РУ се явил 31-годишен шофьор и разказал, че при преминаване по ул. „Васил Левски“, управляваният от него „Ситроен“ бил застигнат и засечен от лек автомобил „Фолксваген“.
Мъжът зад волана му отправил неприлични жестове, а когато двамата отбили встрани на пътното платно, непознатият слязъл от колата си, ударил с юмрук задния калник на „Ситроен“-а и потеглил отново.
В хода на образуваното досъдебно производство са събрани доказателства, че извършител на хулиганската проява е 30-годишен пловдивчанин.
Случаят е докладван в Районната прокуратура.
4 765 именици в старозагорско ще отбележат най-цветните пролетни празници
6633
преди 13 часа
Части от военен дрон изплуваха на плажа в Крайморие
9486
преди 16 часа
Язовир "Александър Стамболийски“ прелива, няма опасност за хората
7618
преди 17 часа
В Родопите се борят с щетите от пороите, има бедстващи
11470
преди 18 часа


