ГОРЕЩО
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
Диана Дамянова уличи пепетата в лъжа, с която насъскват джейзитата /по Кирил Петков/ срещу властта
Политологът Стойчо Стойчев с ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Протестите нямат ясно лидерство и посока - ППДБ нямат право да говорят от името на митигнуващитге
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По искане на Софийска районна прокуратура съдът задържа под стража младеж за грабеж на непълнолетно момче.
препоръчано
На 19 юли около 20,15 часа в пред училище в София обвиняемият Т.В. е отнел сумата от 15 лева и мобилен телефон от 15-годишно момче, като е заплашил момчето с нож и му казал: „Дай ми всичките си пари."
По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 198, ал.1, от НК. Т.В. беше задържан за срок до 72 часа с постановление на наблюдаващ прокурор.
Днес състав на Софийски районен съд наложи на Т.В. най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“.
Мярката за неотклонение подлежи на обжалване пред Софийски градски съд.
свързани новини


