BG EN

Задържаха поредния турист, драскал по Колизеума

СВЕТЪТ ДНЕС

Задържаха поредния турист, драскал по Колизеума

7631
на 23.09.2020
Задържаха поредния турист, драскал по Колизеума
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Служители на службата за сигурност на Колизеума заловиха турист, който решил да остави за спомен подписа си върху историческата забележителност, съобщи „Индипентънт”.

препоръчано

Охранителите видели, че мъжът оставил автограф върху камък на първия етаж на зданието и повикали карабинерите.

Станало ясно, че нарушителят е 32-годишен ирландски турист. Повдигнато му е обвинение за нанасяне вреда на сграда с историческо и културно значение.

Все още не е ясно, какъв ще бъде размерът на глобата, но се припомня случай, при който руска туристка е била глобена с 20 000 евро и четири години условно затова, че издълбала голяма буква „К” на стената на Колизеума.

През март 2015 г. две американски туристки, решили да оставят инициалите си там за спомен, също получиха глоба. За аналогично провинение с глоба беше наказан тази година и турист от Ливан.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК