Задържаха стар перверзник край село Рилци - 74-годишният Тодор отмъкна с колата си дете, за да блудства с него
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
74-годишен мъж е арестуван за блудствени действия с малолетно момиче. Тодор Георгиев от монтанско село, мив разобличен в гаври и подстрекаване на 13-годишно дете в извършване на гнусни действия, с цел удовлетворяване на полово желание.
Около 13 часа във вторник, Тодоров качил в колата си момичето и го закарал край село Рилци, зад бензиностанцията в района на скрито място, разказва за сексуалното похищение "Струма.ком". Там съблякъл 13-годишната и започнал с перверзиите си.
Съмнителният автомобил, паркиран на необичайно място, направил впечатление на хора наоколо.
Подаден бил сигнал в полицията и перверзникът е задържан на мястото на престъплението. Проверка установила, че старецът не е криминалнопроявен и осъждан. С детето работят психолози, а перверзникът е предаден на прокуратурата.


