ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сътрудници на правоохранителните органи в Грузия са задържали тенисиста Николоз Басилашвили, пребил бившата си съпруга пред очите на детето им. Това съобщава ТАСС, позовавайки се на прессъобщение от грузинската прокуратура.
препоръчано
Грозната сцена се разиграла на 21 май в селцето Авчала, недалеч от Тбилиси. Съпрузите се скарали, след което мъжът се нахвърлил върху половинката си и я пребил.
28-годишният тенисист може да получи пробация - до 400 часа общественополезен труд или лишаване от свобода до 3 години.
свързани новини
Изпушил! Френски национал преби бившата си приятелка
8134
на 28.06.2017
Басилашвили заема 27 място в рейтинга на Асоциацията на професионалните тенисисти (ATP) и е трикратен победител в турнирите на АТР.
Превод: ПИК
Премиерът на Сърбия: Енергийната ситуация в страната е под контрол
4248
преди 1 часа
Букурещ си избира кмет
4233
преди 1 часа
Мощен трус на границата между Аляска и Канада
5953
преди 2 часа
Киев благодари на България за транзита на газ към Украйна
6358
преди 2 часа


