ГОРЕЩО
СЛЕД ПРЕДЛОЖЕНИЕТО НА ДПС: Парламентът с извънредно заседание заради кризата в Близкия изток
ТИК-ТОК ФАРС: Абе, тия превърнаха Министерски съвет в "Гюров пикчърс"
200 нашенци се прибират с чартър на "България Еър" от Дубай
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА за ПИК TV: Нещо необичайно ще се случи в дните до средата на март (ВИДЕО)
ЧУДЕСНО ВРЕМЕ! Слънчево и топло, живакът скача до пролетните 19 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама тийнейджъри са задържани за кражба от параклис в Хасково. За престъплението съобщиха от регионалния пресцентър на МВР. Единият младеж е на 19 години, а другият - на 17.
препоръчано
Сигналът за разбити две врати на параклиса, намиращ се в двора на Многопрофилната болница за активно лечение в Хасково, е подаден на 7 август в 8:16 часа. Съобщено е също, че са откраднати 2 икони и 60 лева.
Криминалисти от хасковското управление са установили и задържали 19-годишния познайник на полицията и съучастника му, които признали действията си пред служителите. Пълнолетният е задържан до 24 часа по образуваното досъдебно производство.


