BG EN

Задържаха трети съучастник за умишления палеж на апартамента на бургаския фоторепортер

Задържаха трети съучастник за умишления палеж на апартамента на бургаския фоторепортер

4645
на 02.11.2018
Задържаха трети съучастник за умишления палеж на апартамента на бургаския фоторепортер
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бургаската Районна прокуратура задържа за 72 часа Данаил С. по обвинение в съучастие за умишлен палеж на апартамента на бургаския фоторепортер, съобщиха от пресслужбата на прокуратурата.

препоръчано

Миналата седмица за престъплението бяха задържани Румен Я., като съизвършител и поръчителят на палежа Петър Биберов. Апартаментът на фоторепортера Борислав Пенков бе запален на 14 октомври тази година. Пред входната врата на жилището е била поставена горяща автомобилна гума. Пожарът е унищожил и електрическо табло във жилищния вход с 27 броя електромери и прекъсвачи.

Предстои в следващите дни Районната прокуратура в Бургас да внесе в съда искане за налагане на мярка за неотклонение "задържане под стража" спрямо третия задържан.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК