ГОРЕЩО
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Задържаха 42-годишен мъж за шофиране след употреба на голямо количество алкохол на пътя Приморско - Созопол.
препоръчано
От полицията съобщават, че малко след 17:00 ч. вчера екип на Граничен полицейски участък - Царево спрял за проверка товарен автомобил. Униформените установили, че шофьорът се държи видимо неадекватно. Те поискали съдействие от полицейски служители в Приморско, които да тестват водача за употреба на алкохол.
Дрегерът отчел 4,25 промила. Шофьорът е отказал да даде кръвна проба за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа, а автомобилът е иззет. Работата по случая продължава.
Жена загуби 33 000 евро след фалшиво видео с Марина Цекова и Румен Радев
106060
на 13.06.2026
Мъж опита да пренесе нелегално близо 2000 кутии цигари през Капитан Андреево
12062
на 12.06.2026


