BG EN

Закопчаха ало измамник в Стара Загора

Региони

Закопчаха ало измамник в Стара Загора

3636
на 13.01.2016
Закопчаха ало измамник в Стара Загора
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Варненец е задържан за телефонна измама в Стара Загора, съобщиха от полицията в града. Случаят е от септември миналата година, а жертвата е 79-годишна старозагорка, която била измамена по схема за доставка на климатици.

препоръчано

Жената се вързала на офертата на мнимия доставчик и му предала сумата от 3 хил. лева. 4 месеца по-късно оперативно-издирвателните действия дават резултат и полицията попада на човека, на когото жената е предала парите. Става въпрос за 53-годишен варненец с инициали П.П., за когото няма данни да е криминално проявен и осъждан.

Същият вече е клиент на прокуратурата в Стара Загора, а работата по доказване на цялостната му престъпна дейност продължава и в момента.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК