ГОРЕЩО
Тръмп от Давос: САЩ са икономическият двигател на планетата (ПЪЛЕН ТЕКСТ НА РЕЧТА МУ)
МЪЛНИЯ! Под натиск на ППДБ: Бивш депутат на Слави саботира заседанието на парламента, въпреки че собственоръчно е подписал промените в Изборния кодекс (СНИМКИ)
ЕКШЪН В НС! Промените в Изборния кодекс нажежиха страстите до червено - депутатите се изпокараха, опозицията провали заседанието
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Икономическа полиция в Сливен задържа 60-годишна жена за разпространение на цигари без бандерол. Това съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи, предаде агенция "Фокус".
След проведена вчера акция срещу нелегалното разпространение на цигари без бандерол, на кооперативния пазар в град Сливен е задържана 60-годишна жена с инициали З.М. от Сливен.
В нея са намерени и иззети 3200 къса цигари, без акцизен бандерол, от марките “Премиум”, “Марбле”, “Президент” и 3,5 кг нарязан тютюн. З.М. многократно е задържана от органите на реда за разпространение на акцизни стоки без бандерол. Срещу нея е образувано досъдебно производство.
препоръчано
свързани новини
2000 лева глоба за нелегални цигари
14487
на 27.02.2015
Затвориха Троян-Кърнаре за коли и камиони
5349
преди 2 часа
В община Левски е ден на траур заради катастрофа с две жертви
9601
преди 2 часа
Пуснаха камионите през Рожен и по пътя Девин-Кричим
5270
преди 2 часа
Зимата връхлетя Смолянско, пътната обстановка е усложнена
18797
преди 5 часа


