ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията е заловила затворник, обявен за общодържавно издирване. Пандизчията бил пуснат в отпуск, но „забравил“ да се върне зад решетките.
препоръчано
Арестът е извършен към 15 часа вчера при провеждане на специализирана операция в монтанското село Сливовик. Служители на полицейския участък в Медковец са хванали 36-годишния Г.М. от същото село. Той бил обявен за общодържавно издирване с телеграма на главна дирекция „Национална полиция“ от 7 юли, съобщава "БулНюз".
Г.М. е доведен в районното управление в Лом и предаден на ОЗ "Охрана" - Монтана за привеждане в затвора във Враца.
ИЗВЪНРЕДНО! Пак и пак - духна още един пандизчия
21631
на 11.07.2018
Избягалият от пловдивска болница пандизчия излежавал шеста присъда
6112
на 12.07.2018
Пандизчия съди шефа на врачанския затвор за фалшификация
17122
на 09.06.2017
Спипаха пандизчия с хероин в гащите
12386
на 13.03.2017


