BG EN

Закопчаха охранител за убийството в "Подуяне"

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Закопчаха охранител за убийството в "Подуяне"

7803
на 04.03.2013
Закопчаха охранител за убийството в Подуяне
Автор:   Явор Белчев
Арестуван е един от охранителите на хладилното депо в кв. „Подуяне“, където в събота беше убито 17-годишно момче от ромски произход. 50-годишният служител на охранителната фирма е задържан за 72 ч. и е основният заподозрян за тежкото престъпление. До задържането на мъжа се стига, след като полицаите направили оглед на мястото на инцидента, предаде БНТ. На местопрестъплението са открити гилзи от пистолет, а записите от охранителните камери са иззети от разследващите. Очаква се в сряда случаят да бъде внесен в Софийска градска прокуратура, а на заподозреният да бъдат повдигнати обвинения за убийство. Ако бъде признат за виновен – 50-годишният охранител може да получи между 10 и 20 години затвор.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на Възраждане и ИТН (НА ЖИВО) ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на "Възраждане" и ИТН (НА ЖИВО)
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК