ГОРЕЩО
ТАКА СЕ ЗАМАЗВА ГАФ! Външно призна за нотата на Иран, но... нямало повод за тревога
Калин Стоянов с горещи разкрития: Дечев се е интересувал неофициално от експертизите по делото "Петрохан" (ВИДЕО)
БОМБА В ПАРЛАМЕНТА! Балабанов НАХОКА Йотова: Кой е Андрей Гюров, че да застрашава сигурността на нашата държава?! Кабинетът "Петрохан" скрил предупредителна нота от Иран (ВИДЕО)
ИЗПЛУВАТ НОВИ РАЗКРИТИЯ ОТ ДОСИЕТАТА “КАЛУШЕВ”: Ходил ли е министър Дечев с дъщеря си в Петроханската секта?
Красимир Вълчев, водач на листата в Стара Загора: ГЕРБ – СДС най-категорично подкрепя образованието (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По искане на Районната прокуратура в Горна Оряховица, съдът е постановил мярка за неотклонение задържане под стража на 32-годишен рецидивист извършил поредна кражба, пише „Труд”.
препоръчано
Държавното обвинение в железничарския град води бързо производство срещу Ивайло О. Изпеченият апаш е заловен след като на 9 януари отмъкнал портмонето на жена със сумата от 100 лв.
Извършителят е действал при условията на опасен рецидив. Той е осъждан 19 пъти за умишлени престъпления от общ характер. В момента срещу него има висящо досъдебно производство наблюдавано от Окръжната прокуратура в Пловдив за грабеж.
свързани новини
Арестуваха рецидивист, нападнал и обрал мъж в Русе
4129
на 15.01.2016
Заплашиха с нож, псуваха и обиждаха мъж пред магазин в Плевен
12148
преди 15 часа
Заловиха млад мъж в Попово, издирван от властите в Австрия
12327
преди 15 часа


