BG EN

Закопчаха сводник от Сливен

Темида

Закопчаха сводник от Сливен

12770
на 13.06.2019
Закопчаха сводник от Сливен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

По искане на Районна прокуратура – Сливен, съдът задържа под стража Стоян П., който е обвинен за това, че в периода от април 2018 г. до май 2019 г. е вербувал 27-годишна жена, като целял тя да бъде използвана за развратни действия.

Това съобщиха от пресцентъра на Районна прокуратура – Сливен. Според прокурора налице е обосновано предположение за това, че Стоян П. е извършил престъплението, в което е обвинен. Представителят на държавното обвинение е категоричен, че обвиняемият може да се укрие или да извърши ново престъпление. Съдът прие мотивите на прокурора и задържа под стража Стоян П.

Определението на Районен съд – Сливен, може да бъде обжалвано пред Окръжния съд в града.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК TV! Радев и Копринков си подсигуряват изборите през Демерджиев - Бях точен с парите раздава команди по нощите в ГДНП кой да бъде ударен. Незабавна оставка на Емил Дечев (ВИДЕО/СНИМКИ) БОМБА В ПИК TV! Радев и Копринков си подсигуряват изборите през Демерджиев - "Бях точен с парите" раздава команди по нощите в ГДНП кой да бъде ударен. Незабавна оставка на Емил Дечев (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК