ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служители на отдел "Икономическа полиция" са задържали трима души за извършено компютърно престъпление, пише varnautre.
препоръчано
Те са придобили скъпи мобилни телефони и лаптопи чрез неправомерен компютърен достъп до онлайн платформа за търговия, без да са извършени плащания на стоката.
Р.С. (25 г., осъждан), Д.С. (18 г., осъждан) и Д.С. (23 г., без криминално прояви) са задържани в момент на получаване на поръчка, информират от полицията. Извършени са лични обиски, претърсвания и изземвания от адресите на задържаните лица. Намерени са 5 броя лаптопи и два мобилни телефона предмет на престъпление.
Работата по случая продължава.
Бивш полицай преби майка си и се предаде в РПУ-то на Сандански
5759
преди 1 часа
Белезници българин, издирван от съда в Мюнхен
6060
преди 2 часа
Пиян хулиган опита да удари полицай по време на беседа
9594
преди 5 часа


