ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няколко часа след като докторите лепят носа на Антон Хекимян той тръгва за площада в Пловдив, за да води на живо оттам политическите дебати за “Тази сутрин”.
Първоначално няма намерение да разказва за инцидента, въпреки че, когато камерата го дава в близък план, ясно си личи, че има малък белег на носа. Въпреки това спонтанно решава да изясни случката в ефира: “Отидох в университетската болница в града и сестрата Ели Хашъмска, която ми обработи раната, каза, че след 30 г. трудов стаж работи за 400 лева.” После пита политиците как ще убедят именно тези хора да гласуват за тях.
Травмата на Хекимян е от предната вечер. Тогава отива на вечеря в ресторанта към хотела, в който е отседнал с екипа на Би Ти Ви. Вратата обаче е стъклена, прозрачна и много добре почистена.
Дотолкова, че тв водещият не я вижда и се блъска в нея. Веднага един от сервитьорите в заведението му оказва помощ, а после отива и на лекар. Правят му снимка и докторите установяват, че носът не е счупен. Травмата е лека и само лепят раната.
“Благодаря на сестра Хашъмска и доктор Хасан, които бяха много внимателни. Не ме боли”, каза Хекимян, който след живото предаване пътува до София.
От понеделник заедно с Биляна Гавазова ще водят “Тази сутрин” от новото студио на сутрешния блок. То е по-голямо и много уютно./24 часа


