ГОРЕЩО
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
АНАЛИЗАТОРИ: Хората очакват да живеят по-добре - това е основният мандат. Реалната реформа ще се познае по действията, а не по заявките
МЪЛНИЯ В ПИК! До часове става ясно дали ПП и ДБ се цепят. Радев слага жена за шеф на парламента
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Сандански спипа крадците, атакували читалището в село Лиляново. На 2 декември постъпи сигнал, че апаши отмъкнаха компютър, 2 плазмени монитора и лаптоп от помещение в сградата. Седмица по-късно са установени извършителите.
препоръчано
Със заповед за задържане до 24 часа в ареста са вкарани 19-годишният С.Н. от Лиляново, 21-годишният Д.Л., 20-годишният С.З. 21-годишният К.М. и 17-годишен младеж, и четиримата от Сандански. Те признали, че за времето от 09:30 часа на 30 ноември г. до 10:15 часа на 2 декември са откраднали техниката от читалището. Стойността на нанесената щета е около 1200 лева. Срещу тях е образувано досъдебно производство.
Спипаха мотоциклетист с над 3 промила алкохол в Дупница
8740
преди 13 часа
Група момчета взе парите на 20-годишен младеж в Стара Загора и избяга
12896
преди 14 часа
Хванаха служител на МВР яко почерпен зад волана
14214
преди 14 часа
Семейна кавга между баща и син в Павликени приключи със стол в главата
9212
преди 14 часа


