ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
ЖИВОТ В СТРАХ: Наркомани и локали нападат хора в един от най-скъпите квартали на София, кметът от ППДБ нехае (СНИМКИ)
Плеймейтка с РАДИКАЛЕН ХОД след кончината на Дилов-син
ПРИКЛЮЧИ БЕЗСЛАВНО! Партията на обвиняемия хазартен бос Васил Божков-Черепа се саморазпусна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 42-годишен български гражданин са повдигнати обвинения в трафик на хора и изнасилване, предава онлайн изданието на гръцкия вестник Kathimerini, цитиран от "Фокус". Българинът е заподозрян, че затворил 25-годишна българка в контейнер за превозване против волята ѝ и многократно я е изнасилил.
Гръцките власти обясняват, че жертвата се е съгласила да извършва с обвиняемия земеделска работа близо до град Килкис, Северна Гърция, но той удържал заплатата ѝ и я държал в плен.
препоръчано
свързани новини
Излагация! В Тайван арестуваха българин с 90 фалшиви кредитни карти
12273
на 18.11.2016
При операция срещу трафика на хора в Турция са задържани 64 души
5825
преди 4 часа
Гърция плаща за лова на опасна риба
7582
преди 5 часа


