ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Група румънци, използвала 3D принтери и системи за автоматизирано проектиране за производството на скимиращи банкомати устройства е задържана в Сидни, пише австралийското списание Си Ар Ен.
препоръчано
Групата е обрала 15 банкомата, присвоявайки около 100 000 австралийски долара.
„Те са използвали устройства създадени за точно определен вид банкомати, така, че да пробият защитите им по-добре , а и да не бъдат заловени лесно”, заяви ръководителят на екипа по киберпрестъпления в Сидни, Кол Дайсън.
ЕС нападна Илон Мъск, правел безумни изявления
11583
преди 12 часа
ЕС затяга миграционната политика
8434
преди 13 часа
Европейска норма за акциз върху суровия тютюн тормози производителите
14430
на 06.12.2025


