ГОРЕЩО
Дара с ИСКРЕНИ ПРИЗНАНИЯ: Работих с терапевт преди Евровизия - искам да имам деца и да съм здрава
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
ПОСЛЕДНИ ПОДРОБНОСТИ за състоянието на българския полицай, прострелян в САЩ
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Касапницата в София взе още една жертва
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
24-годишният албанец Ридван Закай, който е заподозрян в убийството на 8 души от семейството си в петък вечерта, бе арестуван. Мъжът успя да избяга след зверското деяние, но тази сутрин е бил задържан в района на село Ресулай, на 90 километра южно от Тирана, съобщава АФП.
препоръчано
Сред жертвите на Закай са деветгодишно момче, шестнадесетгодишно момиче и три жени. След бягството си убиецът успя да публикува заплашителни послания и обиди на страницата си във „Фейсбук”, които по всяка вероятност са помогнали за залавянето му.
Полицията установява причините за деянието му, но една от версиите е имуществен спор с роднините му.
Броят на милионерите по света достига рекордни нива през 2025 г.
5593
преди 2 часа
Германия отчита нов рекорд по екстремизъм, омраза и политическо насилие
8618
преди 2 часа
Учени: Земята се е наклонила с почти метър
13966
преди 2 часа


