ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Гюров се превръща в „Кирил Петков 2“, Йотова носи отговорност и може да го освободи (ВИДЕО)
СКАНДАЛ: Ще демонтират олигархията ли? Вижте как кметът на Попово разпределя постове на ПП в бъдеща коалиция с Радев (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Таен свидетел уличил ОПГ-то на Благо Коцев - вижте разпита, в който строителният бизнесмен разказва как са му искали подкупи (СНИМКИ/ДОКУМЕНТ)
ШОКИРАЩ СЦЕНАРИЙ! Служебни министри и проксито на ППДБ - Боец, готвят провокация срещу Сарафов - влизат с взлом в кабинета му
ГОЛЯМА РАДОСТ: Аня Пенчева вдига сватба
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пловдивската полиция залови издирван неправоспособен шофьор, който предизвика катастрофа и избяга. Около 20.30 часа снощи на кръстовището на ул.“Ландос“ и ул.“Герлово“ лек автомобил Хюндай, управляван от 20-годишен младеж с инициали Ю.М. се блъснал в спиращата пред него кола. Уплашен от това, че блъснатият от него шофьор е ранен, младият мъж избягал. Малко по-късно той е заловен от бързо организираната полицейска "хайка“.
препоръчано
32-годишният водач на ударената кола е с травма на шията.
Кола блъсна 10-годишен ученик в Пловдив
7694
преди 7 часа
Пожар бушува в кравеферма край Пловдив
10370
преди 9 часа
НА "ХЕМУС": Верижна катастрофа рани 10-годишно дете
9245
преди 11 часа
Мъртво пиян разби колата си в Бургас
8365
преди 13 часа


