BG EN

Зам. министър Валери Борисов: Колоездачът пукна предното стъкло на колата ми

ТОП НОВИНАТА

Зам. министър Валери Борисов: Колоездачът пукна предното стъкло на колата ми

5487
на 05.11.2012
Зам. министър Валери Борисов: Колоездачът пукна предното стъкло на колата ми
Автор:   Явор Белчев

Борисов се погрижил за ранения велосипедист

Колоездачът, който беше леко ранен след сблъсък с колата на заместник-министъра на транспорта Валери Борисов, сам скочил върху колата на чиновника, твърди самият Борисов. Сблъсъкът е станал вчера вечерта малко след 19 часа, зад паметника на Цар Освободител. Валери Борисов разказа, че сблъсъкът станал на паркинга зад паметника. Той спрял личния си автомобил, докато търсел място за паркиране. „В момента, в който понечих да тръгна, защото видях срещу мен колоездач, нищо не можах да направя и той се удари в бронята на автомобила, падна на капака и пукна предното стъкло". От версията на зам.-министъра излиза, че велосипедистът се е блъснал в неговата кола. Борисов се погрижил за ранения мъж. Оттогава поддържали непрекъсната телефонна връзка с него.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК