BG EN

Зам.-министър обясни кога ще се минава на дистанционно обучение

Образование

Зам.-министър обясни кога ще се минава на дистанционно обучение

24139
на 25.10.2020
Зам.-министър обясни кога ще се минава на дистанционно обучение
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Училищата и общините ще предлагат кога учениците да преминат на онлайн обучение при завишен брой на заразени с коронавирус. Това ще се случва в червени и оранжеви зони на заразата. Това обясни зам.-министърът на образованието Таня Михайлова по Нова телевизия.

„Не говорим за изцяло затваряна на училищата, а за превключване, там където има разумни причини“, каза Михайлова и обясни, че приключването може да е за 10 или 14 дни. Тя припомни, че и задължителната карантина вече е 10 дни.
 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК