Замериха вратар със сандвич, той го изяде (видео)

3924
на 03.08.2015

Куриозен инцидент се разигра на срещата от аржентинската Примера Дивисион между Расинг и Белграно.
15 минути след началото на второто полувреме неизвестен запалянко на домакините от Расинг хвърли по вратаря на гостите нагризания си сандвич.

Това обаче не притесни Хуан Олаве, който събра разпадналия се бургер, също направи няколко хапки и след това го остави извън пределите на терена.

Инцидентът явно не въздейства негативно на Олаве, който запази суха мрежата си през целия мач, завършил 0:0.

Това обаче не е първият случай, при който футболисти биват замеряни с храна по време на мач, а след това я изяждат. Преди няколко месеца бранителят на Барселона Дани Алвеш бе обстрелян с банан от противников фен, който бразилският бек на Барселона в последствие изяде.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете
Нидал Алгафари посочи пред ПИК TV коя ще е изненадата на изборите: ГЕРБ и ДПС ще могат сами да направят кабинет, но... (ВИДЕО) Нидал Алгафари посочи пред ПИК TV коя ще е изненадата на изборите: ГЕРБ и ДПС ще могат сами да направят кабинет, но... (ВИДЕО)