BG EN

Занев от "Сървайвър": Никога не съм предлагал пари на Бърканичков

ЧАС ПИК

Занев от "Сървайвър": Никога не съм предлагал пари на Бърканичков

35017
на 19.12.2014
Занев от Сървайвър: Никога не съм предлагал пари на Бърканичков
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Светльо Занев даде своята гледна точка за това предлагал ли е финансово да стимулира Бърканичков в замяна на гласа му, както твърди бившият му авер, пише bliasak.bg.

препоръчано

"Никога не съм предлагал пари на Бърканичков. Нито съм му предлагал пари, нито съм пращал човек при него", заяви морякът в предаването "Преди обед".

Каква е истината, можем само да гадаем. Факт е обаче, че темата за купуване на гласове се оказа изключително актуална в този сезон на "Сървайвър".

А както сподели един от големите победители в българските формата Ники Мартинов на финала: "Да видим за кого ще гласува Агонцев и ще разберем кой дава парите!" Е, Антон даде своя вот за Занев, с когото трудно се сработи по време на целия сезон.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК