BG EN

Заплатите скачат с над 5% през следващата година

ЧАС ПИК

Заплатите скачат с над 5% през следващата година

3426
на 29.10.2013
Заплатите скачат с над 5% през следващата година

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Заплатите през 2014 г. ще бъдат повишени с около 5,5%. През тази година очакванията са месечните възнаграждения да скочат с около 7%. Така е по записаните прогнози на Министерството на финансите, които съпътстват подготвения проект на бюджет за 2014 г. Повишаването на доходите и намаляването на безработицата ще бъдат сред основните двигатели на икономиката на страната.

препоръчано

Проектобюджета за 2014 г. ще обсъди днес Националният съвет за тристранно сътрудничество. Заседанието, под председателството на вицепремиера Зинаида Златанова, ще започне в 10.30 часа в сградата на Министерския съвет.

Проектите на закони за държавния бюджет за 2014 г., за бюджетите на държавното обществено осигуряване и на НЗОК, както и проектът на постановление на МС за определяне на нов размер на минималната работна заплата ще бъдат обсъдени. Ще бъдат разгледани и два законопроекта за изменение на Кодекса за социално осигуряване, внесени от народни представители.

.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК