BG EN

Заплашиха с бомба пернишко училище

Региони

Заплашиха с бомба пернишко училище

3292
на 25.03.2014
Заплашиха с бомба пернишко училище
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сигналът бил подаден днес в 13.30 часа на тел. 112. Съобщено било, че в сградата, в която се помещават Основно училище „Св. Иван Рилски” и Природо-математическата гимназия е поставена бомба, съобщава БНР.

препоръчано

„Изживяхме един от най-големите ужаси в живота си“, разказват учителите, които заедно с родители тичали по класните стаи, за да евакуират учениците.

Сигналът се е оказал фалшив. Полицията е направила щателен оглед на сградата, но взривно устройство не е открито. В училището днес е имало нормален учебен процес. Не са били планирани контролни и класни, обясниха преподавателите. „Този, който го е направил, не си дава сметка какъв стрес изживяха учениците. Сред тях има и 5-годишни деца“, каза директорът на основното училище Бойко Свиленов.

От полицията съобщиха, че се работи по установяването на извършителя.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК