ГОРЕЩО
Разбиха свърталище на неонацисти в Пловдив: 16 са задържани, свързани са с групата от жестокото убийство
СЛЪНЦЕТО НАПИЧА! Не чакайте дъжд, ако ви засенчат облаци, още е ветровито (КАРТИ)
ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ: Ще проработи ли справедливата цена при храните?
Експерт пита за дрона край Кардам: Можем ли да се справим адекватно? В зоната на Черно море се води мащабна и невидима радиоелектронна борба
ПОРЕДНА ГАВРА! Отвлякоха, измъчваха и отрязаха косата на млада жена край Велико Търново, седем души са в ареста
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Международният икономически форум на лидерите от държавите от Г-7 в баварския замък Елмау навлиза във втория и последен ден от заседанията, пише Frankfurter Allgemeine Zeitung, цитиран от "Фокус". Темите от вчера засягаха гръцката криза и конфликта с Русия, докато днешният дневен ред включва измененията в климата, борбата срещу тероризма и бедността.
препоръчано
Очаква се „голямата седморка“ да зададе тон на предвидената за декември в Париж конференция за климата.
Дискусиите между държавите от Г 7 ще продължат до ранния следобед, след което германският канцлер ще даде информация за резултатите от разговорите.
свързани новини
Лидерите на Г-7 демонстрират единство
6140
на 08.06.2015
РАДОСТ НА "ГЕРЕНА": Спортният директор на Левски се сдоби с втори син
2153
преди 7 минути


