ГОРЕЩО
Калин Стоянов: Ще бъде необходима държавна подкрепа за хората, засегнати от проливните дъждове (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Шефът на СДВР Любомир Николов ще е изпълняващ функциите главен секретар на МВР
ПИК TV! Йотова насмете Божо Божанов: Не сме се събрали на маса. Хайде малко повече уважение (ОБНОВЕНА)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Съдът постанови "задържане под стража" за Траян от мелето на "Челопешко шосе" (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Заседанието за регистрацията на "Прогресивна България" приключи рекордно бързо - до 14 дни става ясно ще има ли партия (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Започват планираните стрелби за юли на огневи комплекс „Батмиш“ край Сливен, съобщиха от Общината.
препоръчано
По данни на Центъра за подготовка на специалисти ученията започват от 5 юли и ще продължат на 6, 11, 13, 22 и 29 - от 8:30 до 13:30 часа, на 12, 26, 27 и 28 юли - са планирани във времето от 9:00 до 11:35 часа, а на 7 и 8 юли ще продължат до 16:00 часа.
За да се избегнат инциденти, живеещите в този район, трябва да се съобразяват с предупредителните табели и да не навлизат в забранителните зони.
Собствениците на ферми трябва да предприемат и адекватни мерки за защита на животните си.
Разследват случай на простреляно куче в Долна баня
11016
преди 13 часа


