ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Главескът Любомир Николов с горещи новини за хода на две специализирани операции - става страшно за джигитите на пътя (ВИДЕО)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
Депутат на Радев ОТКРЕХНА ЗАВЕСАТА кога ще внесат бюджета - фискалният резерв бил на критичния минимум
Гърми нов скандал около Дара
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Започна извънредното заседание на парламента, предаде "Фокус".
препоръчано
В началото на пленарното заседание се регистрираха 96 народни представители. Председателят на Народното събрание Михаил Миков каза:
„Прекратете регистрацията, тя не съответства на състоянието в залата”. След проверка от страна на квесторите стана ясно, че в пленарна зала присъстват 164 народни представители.


