ГОРЕЩО
ИЗНЕНАДА В ГЕРБ! Георги Георгиев се отказа от депутатското място
ШЕПОТ ОТ ОТВЪДНОТО: Ивайло Калушев възкръсна в списъците за гласуване
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
НАПРЕЖЕНИЕТО СЕ ПОКАЧВА: В ДБ се гневят на Асен Василев: Лиши ни от Явор Божанков, сега е на път да ни лиши и от Манол Пейков
СЛЕД ОСТАВКАТА НА САРАФОВ: Няма вече биричка пред Съдебната палата за армията от безработни бойци и командири от тихия фронт
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вчера, 5 май, се изиграха първите мачове от основната схема при юношите и девойките до 14 години на международния турнир в Свиленград, който е от календара на Тенис Европа. Най-добрите родни тенисисти в тази възраст ще се опитат да продължат с отличното представяне на български състезатели в серията от международни турнири, които се организират в последния месец в страна ни.
препоръчано
Само преди няколко дни част от най-младите ни играчи (тези до 12 години) обраха титлите в Добрич и сега е ред на по-големите да покажат своите умения. Нашите момичета и момичета ще имат сериозната конкуренция, на представители на Италия, Гърция, Румъния, Турция, Русия и Великобритания.
свързани новини
Кутровски с победа на двойки в Южна Корея
3224
на 06.05.2015
Предизвикателство от Парагвай пред наш Григор на турнира в Мадрид
5821
преди 7 часа
Стана ясно дали Джокович ще играе на "Ролан Гарос"
8120
на 21.04.2026
Пролетният Мадрид - по-топъл и все така вълнуващ
13177
на 21.04.2026
Джокович чупи нов рекорд
15772
на 20.04.2026


