ГОРЕЩО
САМО В ПИК И "РЕТРО": Любо Нейков стопи 10 кила (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
СЛЕД ТРИУМФА НА "ЕВРОВИЗИЯ": Дара стана почетен гражданин и получи имот (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА: Защо летният ни сезон е само два месеца и с какво ни превъзхожда Гърция?
Цветанка Андреева СРИНА министър "Бях точен с парите“ заради внушенията срещу Делян Пеевски: Абсолютен скандал - това е политическа цензура и атака
Делегацията на ДПС проведе среща с валията на Бурса
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заседанието на Дисциплинарната комисия към БФС започна преди малко. Членовете се събраха в залата си, а в съседната стая чака президентът на Литекс Трифон Попов. "Левски" няма представител.
препоръчано
Както е известно, на него ще се решава най-важният въпрос – съдбата на Литекс, след като ловчанлии напуснаха „Герена” и прекратиха шампионатния мач с „Левски” миналата събота.
Всички членове, начело с председателя Юри Кучев, дойдоха навреме в сградата на футболната ни централа. Пристигна и президентът на Литекс Трифон Попов. Той и останалите отказаха каквито и да е било коментари пред чакащите ги журналисти.
свързани новини
ДК на БФС решава съдбата на Литекс
5701
на 16.12.2015
Сашо Томов: Реферът на "Левски" – Литекс изпълни поръчка!
18029
на 15.12.2015


