ГОРЕЩО
СВАЛИХА МУ ОЩЕ ЕДНА КИРЛИВА РИЗА: Благомир Коцев опитва да се "изпере" в Брюксел с парите на варненци
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
Питат Лена Бориславова: Не ви ли е срам да оставите Кирил Петков сам на пангара?! (ВИДЕО)
Румен Христов посочи най-вероятната дата за изборите и кой е най-подходящ за служебен премиер
НАПРЕЖЕНИЕ В ППДБ! Мирчев и Божанов контра на Асен Василев - не искат да махат от листите Лорер и Божанков. Полулидерите на ДБ скочиха и на Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На градския площад "Преображение" в Разлог започна фестивала на баницата, който се провежда за първи път в града, пише struma.com.
препоръчано
Стари и млади мерят демонстрират уменията си в приготвянето на традиционните български баници. Стотици са площада в очакване на най- вкусната баница, от която да опитат. Мотото на фестивала е "Разгледай, чуй и опитай Разлог".
По време на празника ще бъдат представени традиционни баници от Разлог и района, сладки и солени, с локум и ябълки, десетки видове кулирани изкушения и специфични "бабини" баници.
Продължава ремонтът на Дунав мост, монтирани са нови пътни панели
3574
преди 4 часа
Труп на мъж шокира в Поморие
10649
преди 6 часа
Възстановява се частично движението на трамвай №8 до “Люлин“
6709
преди 9 часа


