ГОРЕЩО
ТОТАЛНА ПАРОДИЯ! Иван Демерджиев - новият Кирил Петков
ОБРАТ В РАЗСЛЕДВАНЕТО за смъртта на Малък Тошко - още нищят дали е...
Голямата измислица на "Маркет линкс"
Развитие по случая „Петрохан – Околчица“: ПОД ЗОРКОТО ОКО НА ПОЛИЦИЯТА наследниците на загиналите влизат във владение на имота
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Планов ремонт на помпената станция "1300 години България" е причината за спирането на водата в Шумен утре, 18 декември, съобщават от ВиК дружеството.
препоръчано
Дейностите включват монтаж на ремонтиран помпен агрегат с трафопост и свързване към тръбната система в помпената станция. Според специалистите планираните работи ще повишат надежността на съоръжението.
Водоемите в Шумен ще бъдат напълнени до максимален обем, заради което се очаква поетапно спиране на водата в Шумен да започне в 10:00 часа сутринта на 18 декември (сряда).
свързани новини
РЗИ: Водата в Шумен и три села е негодна за пиене
10615
на 09.11.2024
Планираните дейности ще се изпълнят в рамките на работния ден, обещават от ВиК.


