BG EN

ЗАРАДИ ЕВРОВИЗИЯ: Настаниха Виктория Георгиева на кораб

ГАЛЕРИЯ ШОУ

ЗАРАДИ ЕВРОВИЗИЯ: Настаниха Виктория Георгиева на кораб

8010
на 12.05.2021
ЗАРАДИ ЕВРОВИЗИЯ: Настаниха Виктория Георгиева на кораб
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кораб на пристанище представлява хотелът, в който се е настанила българската певица Виктория Георгиева в навечерието на Евровизия 2021. Родната представителка пристигна в Нидерландия в понеделник, като пътува със самолет до Амстердам и оттам с автобус до градът-домакин - Ротердам.

препоръчано

"Нашият хотел за следващите две седмици", написа Георгиева в социалните мрежи под кадър на кораба, в който са отседнали с родната делегация. Част от нея и продуцентката й Геновева Христова.

Виктория се качи за първи път на сцената в арена "Ахой" в Ротердам в син ефирен костюм, който би следвало да прилича на официалния й такъв за втория полуфинал. Част от представянето на певицата включваше и изкачването на платформа, наподобяваща своеобразен връх. На екрана зад нея пък падаше дъжд от звезди.

Първите репетиции имат за цел да бъдат изчистени техническите детайли по изпълнението, съобщават от екипа на отличничката от "X Фактор".

Георгиева ще се включи в надпреварата на Евровизия 2021 на 20 май, а ако успее да събере достатъчно гласове, ще пази честта на страната ни с песента Growing Up Is Getting Old и на големия финал два дни по-късно, напомня "Монитор". 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК