ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Утре, 2 юли, от 13.00 часа Столична община организира раздаване на минерална вода, съобщиха от пресцентъра на общината.
препоръчано
Водата ще се раздава на четири пункта – на площадното пространство при храма „Св. Неделя”, на Орлов мост - при езерото „Ариана”, на пилоните на Националния дворец на културата и на пл. „Славейков“.
Инициативата е част от ежегодната кампания на Столична община за предоставяне на вода на гражданите в горещите летни месеци. Водата ще бъде раздавана от служители на общината до изчерпване на количествата.
свързани новини
Жега! Утре ни чакат до 33 градуса, в София – около 28
8149
на 14.08.2016
36 души припаднаха заради адската жега в София
14718
на 29.07.2015
Водата e осигурена от Столична община, направление „Социални дейности и интеграция на хора с увреждания”.


