ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Радев не е нито спасител, нито месия. Трудно личният рейтинг на президента ще се обърне в парламентарен вот
Дадоха супер идея на Росен Желязков как може да удари новоизлюпения гражданин Радев
Кирил Петков да запази абревиатурата ПП за новия си проект "Продължаваме с парапетите"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заради състоялите се вчера избори за общински съветници и кметове и за организиране на национален референдум, със заповед на министъра на образованието и науката проф. Тодор Танев 26 октомври е определен за неучебен ден за учениците от всички училища на територията на България, съобщи пресцентърът на МОН.
препоръчано
Учебното съдържание за днешния ден ще бъде преструктурирано от учителите и одобрено от директорите на училищата, съгласувано с началниците на регионалните инспекторати по образованието.
26 октомври е определен за неучебен за учениците, за да могат да се изнесат изборните урни и да се разчистят училищата от изборни материали, посочват от МОН.


